• 3 – 5 MARCA 2017
    TAŃCZ, TAK JAK
    TAŃCZYŁO SIĘ KIEDYŚ

     

     

  • logo

  • Po raz kolejny zapraszamy na wielkie święto tańców swingowych. Będzie to wydarzenie muzyczno-taneczne organizowane przez warszawską szkołę tańca „Shim Sham – warszawski swing”.

     

    Na festiwal zapraszamy zarówno wszystkich związanych z muzyką i tańcami swingowymi, jak i tych, którzy do tej pory nie mieli okazji przenieść się do złotej Ery Swingu. Duża dawka swingu i dobrej zabawy gwarantowana!

     

IMPREZY

 

  • Czwartek

    Klub Medyk, Oczki 1A,
    Muzyka mechaniczna
    Wstęp Wolny dla wszystkich.

     

     

  • Piątek

    Dom Technika, Czackiego 3/5
    Muzyka na żywo: Shirt Tail Stompers,
    Eliminacje Jack & Jill,
    Solo Charleston,
    Fotobudka
    Butiki
    Szczegóły w harmonogramie.

    Nie będzie możliwości zakupu wejściówek na miejscu imprez.

     

  • Sobota

    Dom Technika, Czackiego 3/5
    Muzyka na żywo: Shirt Tail Stompers
    i The Warsaw Dixielanders
    Finał Jack & Jill
    Fotobudka
    Butiki
    Szczegóły w harmonogramie.

    Nie będzie możliwości zakupu wejściówek na miejscu imprez.

     

  • Niedziela

    Nova Maska,Krakowskie Przedmieście 4/6
    Muzyka na żywo: Happy Jazz Band
    Szczegóły w harmonogramie.

    Nie będzie możliwości zakupu wejściówek na miejscu imprez.

MUZYKA

 

Nie będzie możliwości zakupu wejściówek na miejscu imprez.

HARMONOGRAM

CZWARTEK

Czwartek (2 marca)
21:00 Pre-Party w Klubie Medyk (wstęp wolny)

PIĄTEK

Piątek (3 marca)
12:00 – 14:00 Spacer po Warszawie
Miejsce zbiórki
15:00 – 16:00 Open Class: Peter Kepič (Niska 5)
„Peter´s Fancy Routine”
Open Class: Rafał & Maria (Popiełuszki 5)
„Stretchy or bouncy – oppositions in Lindy Hop”
16:15 – 17:15 Open Class: Austėja Žalalytė (Niska 5)
„Adding some spices to your basics”
Open Class: Leonardo & Ira (Popiełuszki 5)
„Tap Lindy Class”
20:00 – 21:00 Taster: Shirt Tail Stompers (WD NOT, Sala A)
„Musicality Class”
Taster: Lee Meidan (WD NOT, Sala B)
„Jazz Cat Jam – improvising solo jazz”
21:00 Początek imprezy w WD NOT
21:15 Eliminacje Jack’n’Jill
00:20 Eliminacje i finał Solo Charleston

SOBOTA

Sobota (4 marca)
Adres Lewartowskiego 2 Niska 5 Miła 7 Stawki 14 Niska 5 Niska 5
Poziom Int Int-Adv 1 Int-Adv 2 Adv Invitational Solo
10:00-10:45 Rejestracja & Audition (Niska 5)
11:00-12:00 Nico & Lucile Martynas & Egle Ali & Katja
12:05-13:05 Nico & Lucile Dom & Nora Martynas & Egle Ali & Katja
13:30-14:30 Dom & Nora Michał & Weronika Martynas & Egle Ali & Katja Nico & Lucile
14:40-15:40 Dom & Nora Martynas & Egle Sep
15:50-16:50 Nico & Lucile Sep
20:00 – 21:00 Taster: Leonardo & Ira (WD NOT, Sala A)
„St. Louis Shag”
Taster: Štěpán Jordánek (WD NOT, Sala B)
„Tap this out!”
21:00 Początek imprezy w WD NOT
00:00 Finały Jack’n’Jill

NIEDZIELA

Niedziela (5 marca)
Adres Lewartowskiego 2 Niska 5 Miła 7 Stawki 14 Niska 5 Niska 5
Poziom Int Int-Adv 1 Int-Adv 2 Adv Invitational Solo
11:00-12:00 Martynas & Egle Dom & Nora Nico & Lucile Sep
12:05-13:05 Martynas & Egle Dom & Nora Nico & Lucile Sep
13:30-14:30 Michał & Weronika Ali & Katja Dom & Nora Nico & Lucile Martynas & Egle
14:40-15:40 Ali & Katja Martynas & Egle
15:50-16:50 Ali & Katja Nico & Lucile
20:00 – 21:00 Taster: Austėja Žalalytė (Nova Maska)
„Conversation with music”
21:00 Początek imprezy w Nova Maska
  • Open class

    Piątkowe zajęcia wyłącznie dla szczęśliwców posiadających full passy. Do wyboru macie 4 zajęcia o różnej tematyce – zapoznajcie się z harmonogramem i sami zdecydujcie, co Was najbardziej interesuje.

  • Taster

    Lekcja pokazowa bezpośrednio przed imprezą. Do udziału zapraszamy wszystkich uczestników festiwalu (zarówno posiadaczy full passów, jak i party passów). W harmonogramie znajdziecie tematykę poszczególnych tasterów.

  • Warsztaty Lindy Hop

    Podczas audition zostaniecie podzieleni na 4 poziomy zaawansowania: Intermediate, Intermediate-Advanced 1, Intermediate-Advanced 2 oraz Advanced.

  • Warsztaty Solo

    Jeśli zapisałeś się na zajęcia solo, nie musisz przychodzić na audition, a swoją opaskę możesz odebrać już w piątek wieczorem przy stoliku rejestracyjnym.

  • Invitational

    Jeśli otrzymałeś od organizatorów zaproszenie do tej grupy, nie musisz pojawiać się na audition. Nie ma możliwości dołączenia do grupy poprzez udział w audition.

MIEJSCA

LO im. Sempołowskiej, Popiełuszki 5
SP nr.32 im. Małego Powstańca, Lewartowskiego 2
Gim nr.37 im. Baczyńskiego, Niska 5
LO nr.81 im. Fredry, Miła 7
Technikum Poligraficzne, Stawki 14
Klub Medyk, Oczki 1A
WD NOT, Czackiego 3/5
Nova Maska, Krakowskie Przedmieście 4/6

CENY

 


  • Early bird SOLO JAZZ

    260 PLN

    10 pierwszych osób

    Do 9 godzin zajęć
    3 imprezy z muzyką na żywo

    Wyprzedane



  • SOLO JAZZ

    340 PLN


    Do 9 godzin zajęć
    3 imprezy z muzyką na żywo

    Wyprzedane



  • Early Bird
    LINDY HOP

    370 PLN

    Rejestracja w tylko parach. 50 pierwszych par

    Do 11 godzin zajęć
    3 imprezy z muzyką na żywo
    5 poziomów

    Wyprzedane



  • LINDY HOP

    460 PLN


    Do 11 godzin zajęć
    3 imprezy z muzyką na żywo
    5 poziomów

    Wyprzedane



  • PARTY PASS

    120 PLN

    3 imprezy z muzyką na żywo
    3 tastery

    Wyprzedane


Rejestracja ruszy 11go listopada o godzinie 20:00